INOB


NAD 2012


Ubytování

Orientační plán Olomouc - centrum

Orientační plán Olomouc - centrum

UNIVERZITNÍ KAMPUS (registrace + ubytování + stravování)

UNIVERZITNÍ KAMPUS (registrace + ubytování + stravování)

Přírodovědecká fakulta UP (17. listopadu 12) je vzdálena od vlakového nádraží asi 1,5 km (15-20 min pěší chůze). Ze zastávky „Hlavní nádraží“ lze jet tramvajemi č. 2,4,6 (vystoupit na zastávce „Žižkovo náměstí“,3 min) nebo č. 1 a 7 (zast. „Envelopa“,3 min) či autobusem č. 13 (zast. „Tř. 17. listopadu“,4 min). Od autobusového nádraží jede tramvaj č. 4 (na „Žižkovo náměstí“,6 min). VŠ kolej Bedřicha Václavka,blok C a menza (ul. Šmeralova) se nacházejí v areálu Přírodovědecké fakulty vzdáleny od její budovy asi 5 min chůze.

Hotel Flora je vzdálen od vlakového nádraží asi 3 km a je dostupný tramvajemi č. 1,4,6 (výstupní zastávka „Výstaviště Flora“,vzdálená 200 m od hotelu).

Moravské divadlo Olomouc se nachází v historickém centru města na Horním náměstí 22. Od VŠ koleje B. Václavka je vzdáleno asi 1,5 km a je nejsnáze dostupné tramvajemi č. 2,4,6 (ze zast. „Žižkovo náměstí“,vystoupit na zast. „Koruna“,3 min). Od hotelu Flora je možné jet tramvajemi č. 1,4,6 (z „Výstaviště Flora“,vystoupit na zast. „Okresní soud“,2 min) nebo pěšky přes Čechovy sady (10 min).